Проведено вуличну акцію «16 днів проти насильства»

Дата: 04.12.2020 14:19

03 грудня 2020 року головним спеціалістом з питань сім'ї та молоді управління соціального захисту населення райдержадміністрації Мирончук В.О. та  фахівцем із соціальної роботи Тульчинського  РЦССДМ Мисливою А.А.  на  території м.Тульчин  було проведено інформаційну кампанію щодо попередження домашнього насильства.

Основними завданнями акції  «16 днів проти насильства» є  привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання домашнього насильства з метою формування свідомості всіх верств населення  щодо нетерпимого ставлення до насильства.

У ході проведення акції спеціалістами надавались індивідуальні послуги щодо запобігання та протидії домашньому насильству. Перехожі отримували листівки з інформацією про установи та організації, телефонні «гарячі лінії» звернувшись до яких можна отримати допомогу, розповсюджено понад 150 інформаційних буклетів. Важливо зазначити, що тульчинці охоче спілкувались та висловлювали власні думки щодо актуальної теми сьогодення.