Вітання з нагоди Міжнародного дня волонтера
Дата: 07.12.2020 10:57
Кількість переглядів: 190
Сьогодні, 07 грудня, голова районної державної адміністрації Олег Боровський та голова районної ради Василь Неборецький вручили грамоти районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Міжнародного дня волонтера.
Керівництво району подякувало за активну волонтерську діяльність, безкорисливу, свідому та добровільну працю на благо процвітання і миру на рідній землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує та вручили почесні грамоти та грошові винагороди Коваль Людмилі Іванівні, Шевчуку Віктору Олександровичу.