Роботи з реконструкції кисневої рампи та мереж кисню для хірургічного корпусу КНП «Тульчинська ЦРЛ» ввійшла в активну стадію
Дата: 07.12.2020 15:57
Кількість переглядів: 227
Сьогодні, 7 грудня, голова районної державної адміністрації Олег Боровський, за участю головного архітектора району Миколи Шевчука, провів зустріч з представниками проектної та підрядної організаціями щодо виконання робіт з реконструкції кисневої рампи та мереж кисню для хірургічного корпусу КНП «Тульчинська центральна районна лікарня» Тульчинської районної ради, аби спільно обговорити проблемні питання, а також напрацювання пропозицій для врахування в подальшій роботі.