Вітання з нагоди Дня Збройних Сил України
Дата: 07.12.2020 16:20
Кількість переглядів: 246
Сьогодні, голова райдержадміністрації Олег Боровський, голова районної ради Василь Неборецький, заступник голови райдержадміністрації Юрій Деркач, Тульчинський міський голова Валерій Весняний завітали для вручення почесних грамот та грошових винагород до військовослужбовців військової частини А 1424 та Тульчинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Керівництво району подякувало військовослужбовцям за виконання бойових завдань, мужність і рішучість, за суттєві навантаження й ризики, за службу всім, хто сьогодні перебуває на сторожі мирного неба незалежної України. Побажали успіхів у службі, а сім’ям та родинам - злагоди та добробуту.