"Кубок Тульчинщини-2020"
4 грудня в клубі бойових мистецтв «Гепард» відбувся традиційний щорічний турнір зі змішаних єдиноборств "Кубок Тульчинщини-2020", який був приурочений до дня Збройних Сил України та пам’яті наших земляків Анатолія Грубого та Андрія Ведешина , які загинули в зоні АТО.
Змагання відбулися за підтримки Тульчинського відділення поліції Немирівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області, Тульчинської районної спілки учасників АТО та Тульчинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
На жаль у зв'язку з карантином на турнір не були запрошені спортсмени з інших міст, поєдинки проходили без глядачів, з дотриманням усіх санітарних норм.
У турнірі взяли участь тільки спортсмени Тульчинщині віці від 6 до 15 років. Змагання пройшли без травм і на належному технічному рівні.
Велика подяка тренерам, спортсменам і всім причетним, хто долучився до проведення цієї спортивної події.