Шановні військовослужбовці! Дорогі ветерани!
12 грудня ви відзначаєте своє професійне свято – День Сухопутних військ.
День Сухопутних військ Збройних Сил України – свято сильних і мужніх людей, справжніх патріотів своєї країни, її надійних захисників. Це день тих людей, які сьогодні боронять незалежність і демократію всієї України. Дякую за безмежний внесок в нашу загальну справу – захист рідної землі!
Мужністю та героїзмом воїни-піхотинці завоювали всенародну шану та повагу, вписали яскраві сторінки доблесті й відваги в літопис військової слави Українського народу.
Вклоняюся перед пам’яттю українських воїнів, які віддали своє життя за краще майбутнє рідної країни.
Переконаний, що завдяки вашим зусиллям мир і спокій нашого народу, територіальна цілісність і суверенітет України зажди будуть надійно захищені.
У цей святковий день бажаю всім вам і вашим сім’ям міцного здоров'я, щастя, оптимізму, миру і благополуччя, нових успіхів у ратній праці в ім'я процвітання України!
Слава Україні!
Голова районної державної адміністрації Олег Боровський