Вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2020 14:58

Сьогодні, 14 грудня, голова райдержадміністрації  Олег Боровський, голова районної ради Василь Неборецький,  заступник міського голови Алла Поваляєва та голова громадської організації «Ліквідатори Чорнобиля» Станіслав Вільк в День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС зустрілись із учасниками тих буремних подій.

Заходи розпочались з хвилини мовчання в пам’ять загиблих ліквідаторів.

Керівники району та міста висловили подяку присутнім учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС,  які стали в ті далекі трагічні дні щитом між техногенною стихією та усім людством.

Багатьох героїв вже немає серед живих, однак сучасники мають зробити все, щоб пам’ять про них жила у серцях нащадків.

Далі посадовці від імені облдержадміністрації та обласної Ради вручили грамоту та нецільову грошову винагороду Риженку Володимиру Івановичу за особистий внесок у ліквідацію наслідків аварії, активну життєву позицію та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Також грамотами райдержадміністрації, районної та міської рад з врученням матеріальної допомоги було нагороджено Литвинюка М.Д., Гребенника В.М., Якимова П.В., Шкварка П.І., Гетьмана Ю.І., Бідюка В.І., Вишневського О.С., Ільченка О.Л., Куксенко А.П.

Перед ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС виступив начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Микола Богач, який поінформував, що в районі проживає 143 безпосередніх учасників ліквідації, які мають першу, другу та третю категорію. Він також зосередив увагу на питаннях соціального захисту даної категорії громадян, грошових виплатах держави учасникам ліквідації.

Головою громадської організації «Ліквідатори Чорнобиля» Станіславом Вільком окремим ліквідаторам було вручено пам’ятні медалі.

Керівництвом району та міста разом з представниками громадської організації «Ліквідатори Чорнобиля» покладено корзину квітів до підніжжя пам’ятника, спорудженого на честь героїв - чорнобильців.