Шановні судді та працівники суду району!
Від імені районної державної адміністрації та від мене особисто прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників суду!
Своєю щоденною працею працівники судової гілки влади зберігають мир, суспільну злагоду та політичну стабільність в країні. Сьогодні, як ніколи, величезний запит на модернізацію судової системи, відновлення довіри до неї. Важливо, щоб зміни, передбачені судовою реформою в країні, були якісними, відповідали потребам суспільства і європейським стандартам.
Тож нехай вашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом і наближає нас до спільної мети – утвердження верховенства права в нашій державі!
Хай у ваших помислах завжди буде мудрість, у службових справах – чесність, у серцях – добро, та любов від людської подяки.
Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті. Наснаги вам, мужності й оптимізму!
Голова районної державної адміністрації Олег Боровський