Тривають роботи з реконструкції кисневої рампи та забезпечення подачі кисню до ліжкомісць хірургічного корпусу Тульчинської ЦРЛ
Дата: 15.12.2020 16:39
Кількість переглядів: 188
Голова районної державної адміністрації Олег Боровський, а також начальник відділу ЖКГ, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля Микола Шевчук здійснили робочий візит до КНП «Тульчинська центральна районна лікарня»", де ознайомились із ходом виконання робіт з реконструкції кисневої рампи та системи кисню для хірургічного корпусу медичного закладу.