«Велике будівництво»: триває реконструкція приймального відділення Тульчинської центральної районної лікарні
Дата: 15.12.2020 16:57
Кількість переглядів: 508
Голова райдержадміністрації Олег Боровський та начальник відділу ЖКГ, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля Микола Шевчук оглянули хід виконання робіт з реконструкції приміщень відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (приймального відділення) І поверху хірургічного корпусу КНП «Тульчинська центральна районна лікарня», що відбувається в межах Президентської програми «Велике будівництво».
Очільник району зустрівся з дирекцією закладу та підрядною організацією, щоб обговорили проблемні питання, які виникли при проведенні робіт.