Реконструкція приймального відділення на постійному контролі керівництва
Дата: 16.12.2020 16:32
Кількість переглядів: 177
Процес проведення робіт з реконструкції приміщень відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (приймального відділення) І поверху хірургічного корпусу КНП «Тульчинська центральна районна лікарня», щоденно контролюється зі сторони керівництва райдержадміністрації та медичного закладу. Активні будівельно-ремонтні роботи, жодним чином, не зупинили діяльність лікарні, як медичного закладу. Тут працюють у звичному, а зважаючи на пандемію, у посиленому режимі.