Участь в гуманітарній акції для військовослужбовців
На знак підтримки військовослужбовців, які беруть участь в ООС із стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганських областях, а також із наближенням новорічних та різдвяних свят Тульчинщина підтримала гуманітарну акцію, яку ініціювала обласна державна адміністрація.
Працівниками райдержадміністрації протягом тижня проводився збір продуктів харчування (цукор, печиво, цукерки, чай, яблука, солодкі та мінеральні води) для військовослужбовців. Дану акцію підтримали структурні підрозділи райдержадміністрації, установи, організації, сільськогосподарські та промислові підприємства, територіальні громади Тульчинської ОТГ, навчальні заклади району.
Голова райдержадміністрації Олег Боровський щиро дякує усім, хто долучився до збору гуманітарної допомоги для наших військовослужбовців, особливо напередодні Дня Святого Миколая, адже це найсвітліше свято не тільки для дітей, а й для дорослих. Хай серця і душі наших військовослужбовців будуть сповнені віри у краще, мирне майбутнє та швидке повернення додому.