Масовий спорт – одне із пріоритетних завдань «колосовців»

Дата: 21.12.2020 10:24

17 грудня 2020 року у м.Вінниця відбулась ХІІ конференція Вінницької територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного «Колос».

На конференції розглядались питання:

1. Про діяльність Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» у 2020 році.
  2. Рейтинг серед районних організацій ВФСТ «Колос» на кращу організацію спортивно-масової роботи у 2020 році.
  3. Про план роботи  Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» на  202і році.
  4. Підписання договорів про співробітництво з Управлінням фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації  та ГО Відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області.

За результатами розгляду питань  прийняті відповідні постанови.

За підсумками спортивно-масової роботи у 2020 році нагороджені:

за І місце – Жмеринську районну організацію ВФСТ «Колос»;

за ІІ місце - Тиврівську районну організацію ВФСТ «Колос»;

за ІІІ місце – Крижопільську районну організацію ВФСТ «Колос».

Також відзначено лідерів за розвиток сільського дитячо-юнацького спорту: Жмеринську, Крижопільську, Вінницьку, Тиврівську, Козятинську та Тульчинську районні організації за вагомий розвиток спортивно–масового спорту на селі та Могилів-Подільську, Ямпільську, Муровано-Куриловецьку, Літинську та Козятинську районні організації ВФСТ «Колос».

На Конференції затверджено календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на 2021 рік, який визначає основні завдання для місцевих організацій.