Футбольна боротьба триває

Дата: 21.12.2020 10:34

19 грудня 2020 року завершилось перше коло відкритого чемпіонату м.Вінниця з футзалу сезону 2020-2021 років.

Після перемоги у сьомому турі із ФК «Автопоміч» м.Вінниця з рахунком (7-2) та бойовою нічиєю із прямим конкурентом за медалі ФК «Володимир» м.Вінниця (2-2) тульчинські футболісти змагалися на майданчику із непередбачуваним ФК «КіПіШ» м. Вінниця.

У драматичній грі, із вилученням нашого голкіпера та низкою взаємних помилок, патріотівці зазнали першої поразки у сезоні (5 – 6).

Отож, за підсумками першого кола змагань ФК «Патріот» м.Тульчин зберігає лідерство у турнірі набравши 19 очок з різницею м’ячів (46-21).

Таким чином все буде вирішуватись у другому колі змагань, так як суперники дихають «у потилицю» на відстані одного очка.

Приємно відзначити лідерів у бомбардирній гонці Бєліка Ігоря (15) та Шуляка Дениса (11) голів відповідно.

Даний результат став можливим завдяки системній роботі клубу, відлагодженому тренувальному процесу та посильної підтримки керівників міста та району.

Наразі команда продовжує активну фазу змагань, а саме – 26 грудня 2020 року стартує у відкритому Кубку м.Вінниця зі стадії 1/8 фіналу.