Шановні працівники Тульчинського сервісного центру №17 Головного управління ПФУ у Вінницькій області
Від імені райдержадміністрації та особисто вітаю вас з 30-ю річницею зі створення Пенсійного фонду України!
Пенсійний Фонд України успішно пройшов випробування часом, став потужною фінансовою та соціальною інституцією в державі. Щоденною працею, сумлінним виконанням своїх професійних обов’язків, турботою про людей ви вносите свій непосильний вклад в розбудову пенсійної системи, фахово і вчасно надаєте руку допомоги, тим хто її потребує.
Своїм професіоналізмом, відповідним ставленням до дорученої справи, чуйністю, толерантністю ви не тільки підвищуєте авторитет Пенсійного фонду, а й сприяєте зміцненню довіри громадян до влади, стабільності в суспільстві.
Працюючи на соціальний захист людей похилого віку, над розв’язанням проблем конкретної людини, ви працюєте на майбутнє нашого народу.
Бажаю вам у цей святковий день міцного здоров’я, стійкості у життєвих випробуваннях, гармонії в душі, сімейного затишку, любові та шани від рідних, друзів та колег. Нехай доля завжди буде прихильною до вас та ваших родин, а ваша праця завжди залишається шанована суспільством.
Голова районної державної адміністрації Олег Боровський