Шановні енергетики району!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика!
Напевно, важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від неї залежить світло та тепло в наших оселях, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв'язку та соціальної сфери. Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших та найпрестижніших. Люди, які присвятили себе енергетиці – стійкі характером, мужні і віддані обраній професії.
Ми вдячні вам за сумлінну наполегливу працю задля розбудови національного енергоринку, зміцнення енергетичної могутності України.
Бажаю всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров'я, добра, успіхів та благополуччя Вам та Вашим сім'ям!
З повагою
Голова районної державної адміністрації Олег Боровський