Про участь дітей з числа пільгової категорії у обласному заході «Привітання до Святого Миколая»!
10 дітей учасників антитерористичної операції/операції об'єднаних сил та дітей загиблих Героїв, які проживають на території району прийняли участь в обласному заході «Привітання до Святого Миколая», який відбувся 18 грудня 2020 року у Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім.М.К.Садовського.
Спеціалісти управління соціального захисту населення райдержадміністрації організували збір та забезпечили участь дітей в новорічному дійстві. З дотриманням карантинних обмежень, для діток в театрі було організовано перегляд вистави «Аліса в Країні чудес».
З прийдешніми новорічно-різдвяними святами завітав привітати дітлахів голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов.
Кожна дитина отримала солодкий подарунок та чарівний набір «Пряникова хатинка».