ФК «Фенікс» с. Ганнопіль один із лідерів регіонального чемпіонату
Футболісти Ганнопільського «Фенікса» продовжують приймати участь у відкритому чемпіонаті Жмеринського району з футзалу сезону 2020-2021 року.
20 грудня 2020 року футболісти вирушили до м.Шаргород, де проводяться ігри чемпіонату.
Цьогоріч в чемпіонаті приймають досить амбітні футзальні команди, що звісно ставлять за мету перемогти.
В першому матчі рахунок: ФК «Фенікс» с. Ганнопіль - ФК «Стріла» с. Северинівка 3 – 5. В другому матчі: ФК «Фенікс» с. Ганнопіль - ФК «Сокіл» с. Чернівці 6 – 2. Набравши 7 залікових очок команда перебуває на третій сходинці чемпіонату.
Із активності участі футзальних команд у низці різних турнірах, команди готуються до відкритого чемпіонату Тульчинського району з футзалу сезону 2021 року.
За команду виступали: Тонкопій Віктор – капітан, Григоришин Олександр, Турчинський Владислав, Порхун Олександр, Юрченко Василь, Яковенко Олег, Габрись Андрій, Тарасенко Олексій. Кривіцький Ярослав – тренер команди.