Завершити ремонтні роботи необхідно якомога швидше, - Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА про Тульчинську ЦРЛ

Дата: 23.12.2020 13:27

Перебуваючи з робочим візитом у Тульчинському районі, Сергій Борзов ознайомився з ходом реконструкції приміщень Комунального некомерційного підприємства «Тульчинська центральна районна лікарня» Тульчинської районної ради.

Реконструкції підлягають приміщення відділення невідкладної (екстреної) допомоги, розташовані на першому поверсі двоповерхової будівлі, яка входить в склад хірургічного корпусу КНП «Тульчинська ЦРЛ».

Оновлене приміщення відповідатиме всім нормам і вимогам для належного функціонування відділення невідкладної (екстреної) допомоги та надання доступної, своєчасної та якісної невідкладної (екстреної) медичної допомоги населенню Тульчинського району.

По завершенню ремонтних робіт потужність відділення дозволить надавати екстрену медичну допомогу 55 850 особам.

Вартість І черги будівництва у 2020р. складає 8363,00 тис. грн.

16 грудня поточного року підписано підрядний договір на виконання додаткових робіт на суму 480,416тис.грн. Наразі підрядником оформлено актів на 5490,479 тис. грн.

Нині будівельні роботи на об’єкті тривають, а готовність становить 70%.

Зокрема:

готовність кабінету для облаштування КТ - 85% (кабінет готовий до встановлення обладнання);

підлога виконана на 100% (проведено роботи по влаштуванню гідроізоляції підлоги та залито бетонною стяжкою);

інженерні роботи по влаштуванню електрики виконано на 100%, стіни обшито рентгенозахисними плитами – 100%;

завершено роботи по облаштуванню системи сигналізації та вентиляції;

бетонні стяжки виконано на 100%, завершуються роботи по залиттю самовирівнюючою сумішшю;

роботи по шпаклюванню стін виконано на 85%;

проводяться роботи по укладенню стін плиткою та фарбуванню;

змонтовано каркас для підвісної стелі та завершуються роботи по влаштуванню гіпсокартоном;

завершуються роботи по монтуванню системи сигналізації;

у кабінеті КТ встановлено рентгенозахисне вікно та двері;

розпочато роботи по облаштуванню фундаменту кисневої рампи.

Ознайомившись із ходом ремонтних робіт, Сергій Борзов зауважив, що часу не так багато і завершити їх необхідно якомога швидше, адже від цього залежить якість надання медичних послуг мешканцям громади.