Відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства інформує
Забезпечення контролю за дотриманням суб'єктами господарювання різних форм власності протиепідемічних вимог з профілактики поширення коронавірусної інфекції (COVID-19) сьогодні є одним із пріоритетних завдань Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, зокрема, Тульчинського районного управління.
Щоденно фахівцями в районі здійснюється , в середньому, 10-15 моніторингових обстежень об'єктів, в ході яких в 15% виявляються порушення дотримання карантинних вимог. За результатами виявлених порушень станом на 28.01.2021р. в районі проведено 132 моніторингових обстежень, до адміністративної відповідальності притягнуто 19 осіб. Основні види порушень: непроведення температурного скринінгу працівниками на початку роботи, неправильне використання засобів індивідуального захисту, відсутність або недостатня кількість дезінфікуючих засобів.
Варто зазначити, що роз'яснювальна робота з суб'єктами господарювання щодо дотримання карантину, фахівцями Держпродспоживслужби на території району проводиться постійно з моменту його запровадження та винесення відповідних постанов Головним державним санітарним лікарем України.