Пошук

Чергова перемога «Гепардівців»

Дата: 08.02.2021 10:37
Кількість переглядів: 167

6 лютого 2021 року в м.Луцьк відбувся відкритий турнір Всеукраїнського масштабу зі змішаних єдиноборств ММА під назвою «ВОЇН».

В змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів віком від 10 років та старше, які представили Київську, Волинську, Житомирську, Рівенську, Одеську, Львівську області.

П’ять спортсменів Клубу Бойових Мистецтв "Гепард" взяли участь у турнірі, а саме Сакал Вадим, Тарасенко Юрій, Бойчук Володимир та Мирослава, Очеретний Ростислав.

Підготовка до турніру була досить короткою в зв’язку із карантином, але це не завадило «Гепардівцям» гідно прийняли бій та здобути призові місця .

Чемпіонами турніру стали: Бойчук Володимир, який перейшов уже у старшу вікову підгрупу 16-17 років та виступав у важкій ваговій категорії. Володимир гідно провів 2 поєдинки, які всі закінчив достроковою перемогою. Очеретний Ростислав провів 3 досить важкі поєдинки з досить сильними спортсменам, в яких зумів гідно вистояти та здобути 2 перемоги технічним нокаутом та 1 перемогу по балам. Бойчук Мирослава провела фінальний поєдинок в якому здобула перемогу больовим прийомом на руку.

Досить хороші поєдинки показали Сакал Валим та Тарасенко Юрій, але на жаль трішки невистачило до призового місця .