На Тульчинщину прибули перші пакунки малюка

Дата: 11.02.2021 14:29

Ввечері, 10 лютого 2021 року, Тульчинщина отримала перші 65 «бебі – боксів».

З них: 5 пакунків малюка отримали фахівці управління соціального захисту населення Тульчинської райдержадміністрації, 60 пакунків малюка  було розвантажено в пологовому відділенні КНП "Тульчинська центральна районна лікарня" Тульчинської міської ради.

Тобто, батьки новонароджених дітей зможуть отримати цю допомогу одразу ж у пологовому будинку.

Якщо пакунок малюка батьки за цей термін отримати не зможуть (з незалежних від них обставин), вони можуть отримати 5763 грн. грошової компенсації за нього впродовж року з дня народження дитини на картку акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк».

Ці кошти необхідно використати впродовж року від дати зарахування грошей на картку. Такі умови передбачили у Порядку та умовах монетизації допомоги «пакунок малюка», затверджених Урядом.

Поважними причинами для неотримання “пакунку малюка” є:

—  народження дитини до 37-го повного тижня вагітності (154-259 діб);

—  народження дитини за кордоном;

—  обсервація, карантин, самоізоляція;

— відсутність “пакунка малюка” в закладі охорони здоров’я або органах соціального захисту.

А для дітей, які народяться з 1 липня, батьки зможуть обирати: забрати пакунок  малюка або грошову компенсацію за нього.