11 лютого голова Тульчинської райдержадміністрації Олександр Гаврилюк   взяв участь у нараді з податківцями

Дата: 12.02.2021 15:08

В приміщенні Тульчинського ДПІ відбулась зустріч керівництва Головного управління ДПС у Вінницькій області з колективом податківців Тульчинщини.

Під час проведення зустрічі начальником Головного управління ДПС у Вінницькій області Миколою Суржиковим було наголошено про забезпечення належного сервісного обслуговування платників податків, своєчасного отримання ними актуальної інформації щодо діяльності податкової служби та змін податкового та іншого законодавства шляхом впровадження нових електронних сервісів ДПС.  Заступником начальника Головного управління ДПС у Вінницькій області Оксаною Домерат  було запропоновано діалог щодо подальшої співпраці з органами місцевого самоврядування та керівництвом новоствореного Тульчинського району.

У своєму виступі голова Тульчинської райдержадміністрації Олександр Гаврилюк звернув увагу присутніх на проблематику у сплаті акцизного та земельного податків, поновлення повноважень щодо проведення перевірок суб’єктів господарювання і запевнив керівництво Головного управління ДПС у Вінницькій області у всебічній підтримці для забезпечення наповнення бюджетів громад. Окремо Олександр Гаврилюк   подякував працівникам Тульчинської ДПІ за якісне обслуговування платників податків та оперативне надання послуг.