Заходи з нагоди 32-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Дата: 15.02.2021 15:59

15 лютого 2021 року голова районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк,  взяв участь у заходах з нагоди 32-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У актовій залі Будинку дітей та юнацтва зібрались учасники тих буремних подій, які проходили на території Республіки Афганістан у 1979-1989 роках.

Зі словами подяки за військову доблесть та героїзм при виконанні військового обов’язку звернувся до присутніх воїнів-афганців Олександр Гаврилюк. Грамотою обласної державної адміністрації та обласної ради нагороджено Гарматюка Василя Дмитровича - учасника бойових дій в Республіці Афганістан.

За мужність і відвагу під час виконання інтернаціонального обов’язку, особистий внесок у патріотичне виховання молодого покоління,активну життєву позицію та з нагоди 32-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав грамотами

Тульчинської районної державної адміністрації та районної ради нагороджено Алєксєєва Валерія  Олександровича, Балика Петра Тимофійовича, Копилова Ігоря   Васильовича, Чорного Михайла    Дем’яновича -  учасників бойових дій в Афганістані.

Окремо, грамотою ГУ ДСНС України у Вінницькій області, було відзначено Залізняка Миколу Дмитровича - учасника бойових дій, колишнього працівника ДПРЧ-14. Також слова вдячності висловили присутнім голова Тульчинської районної ради Василь Неборецький, секретар Тульчинської міської ради Віталій Чуба, заступник міського голови Алла Поваляєва.

По закінченні зібрання було  покладено  квіти біля  Стели пам’яті Героїв Небесної Сотні та полеглих вінничан – учасників АТО, пам’ятника воїнам-визволителям, до  алеї воїнів-афганців та до могил загиблих.