Два проєкта Вінницької області увійшли до «Каталогу кращих практик молодіжної роботи 2020»!

Дата: 17.02.2021 10:34

Конкурс кращих практик молодіжної роботи в Україні започатковано у 2017 році Міністерством молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні. Метою конкурсу є відзначення та популяризації молодіжної роботи.

Цього року на конкурс кращих практик молодіжної роботи надійшло 150 заявок, найдостойніші з яких увійшли в підсумковий каталог практик.

Які вінницькі проєкти стали одними з кращих в Україні?

1. Обласний молодіжний форум «Вінниччина молодіжна: ініціюй та дій» – діалоговий майданчик для активної молоді усієї області, що дає можливість взяти участь у прийнятті рішень, висловленні інтересів і цінностей, формування цілей, пропонування власних бачень розвитку молодіжної політики в області для того, щоб рішення та програми ухвалені посадовцями були релевантними до потреб молоді

2. Обласний фестиваль «Будь молодим – живи активно!», головною метою якого є підвищення рівня здоров’я молоді, популяризація та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді.

Щороку молодь стає все активнішою, цінності та пріоритети видозмінюються, тому такі практики молодіжної роботи мають важливе значення для того, щоб позитивні зміни у громадах відбувалися вже сьогодні.

Вінниччина має величезний потенціал у молодіжній роботі та мотивує продовжувати працювати для молоді і разом з молоддю!