Вічний спокій і вічна пам’ять!

Дата: 18.02.2021 08:31

Сьогодні, 18 лютого минає 6 років з часу, як трагічно загинув наш земляк, батько 2 синів, прекрасний чоловік – Грубий Анатолій Васильович (26.10.1971-18.02.2015). Виконуючи бойове завдання поблизу м. Дебальцеве,  Анатолій Васильович у 48 років віддав своє життя за Україну.

Грубий А.В. працював ветеринарним лікарем в сільськогосподарському підприємстві с. Торкова, мав приватну практику в цій галузі. Анатолій Васильович був призваний до лав Збройних Сил України в 2014 році, служив у 128-й гірсько-піхотній аеромобільній бригаді.

Держава не забуде про Його подвиг та мужність у виконанні військового обов’язку перед Батьківщиною.

Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. Районна державна адміністрація щиро поділяє горе сім’ї  Анатолія Васильовича. Разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Нехай земля Йому буде пухом!

Вічна пам’ять!