COVID-19: тема онлайн-засідання оперативного штабу області

Дата: 18.02.2021 14:08

18 лютого 2021 року  відбулась обласне онлайн-засідання за участю голови облдержадміністрації Сергія Борзова, першого заступника голови облдержадміністрації Наталії Заболотної, заступників голови облдержадміністрації Сергія Здітовецького та Олександра Піщика, директорів департаментів, управлінь та служб області, голів райдержадміністрацій.

Відкрив та вів засідання голова облдержадміністрації Сергій Борзов.

В районній студії учасником засідання оперативного штабу був голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк.

Директор Державної установи "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України" Валентина Зайцева доповіла про статистичні дані COVID-19.

Валентина Григорівна зазначила, що впродовж останньої доби в лабораторіях області досліджено 1558 зразків матеріалів від осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію та від контактних осіб. В 514 випадках  отримано позитивний результат осіб.

Станом на 18.02.2021 року на території Вінницької області зареєстровано 33791 підозру на COVID-19. У 31194 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 1520 дітей.

Зареєстровано 596 летальних випадків від ускладнень викликаних коронавірусною хворобою у дорослих.

Одужало 25867 осіб, (в тому числі 1153 дітей і 2169 медичних працівників).

Станом на 18 лютого 2021 року в лабораторіях області досліджено 288518 зразків. На даний час у лабораторному центрі є у наявності 1768 наборів реагентів для проведення досліджень методом полімеразної ланцюгової реакції.

Директор департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації Ольга Задорожна використовуючи презентаційні матеріали поінформувала про загальну ситуацію щодо рівня захворюваності на COVID-19 в регіоні.

Ольга Іванівна повідомила, що станом на 18.02.2021 року в 25 опорних лікарнях області, на стаціонарі перебуває 815 пацієнтів із підтвердженим COVID-19 та  475  пацієнтів з підозрою на коронавірус.

Станом на 18.02.21 року динаміка  COVID-19 по Вінницькій області: у 31194 виявлено, 25867 одужало, 596 померло, 4731 хворі.

Також було заслухано доповіді представників Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, Департаменту освіти та науки облдержадміністрації, Головного управління НП у Вінницькій області щодо порядку денного засідання оперативного штабу області.