Навчально-методичний збір  щодо підсумків роботи з підготовки цивільного захисту області у 2020 році та визначення основних завдань у зазначеній сфері на 2021 рік.

Дата: 18.02.2021 15:09

Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2021 рік» затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 21 січня 2021 року № 38 під керівництвом директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Сергія Вовченка, 18 лютого 2021 року в режимі онлайн-конференції,  відбувся навчально-методичний збір  щодо підсумків роботи з підготовки цивільного захисту області у 2020 році та визначення основних завдань у зазначеній сфері на 2021 рік. Учасником наради в районній студії була головний спеціаліст сектору з питань оборони та цивільного захисту апарату райдержадміністрації Оксана Шпатарюк.

Відкрив  навчально-методичний збір директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації  Сергій  Вовченко, який підвів підсумки роботи з підготовки цивільного захисту області у 2020 році та наголосив на важливості виконання поставлених завдань в 2021 році. Разом з фахівцями  Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації були обговорені питання щодо організації роботи із врахуванням адміністративно-територіальної реформи, затвердження нормативних документів, розробки, уточнення планів, питання оповіщення, евакуації, інженерного захисту населення, оборонної та правоохоронної роботи.