Робота робочої групи

Дата: 19.02.2021 14:09

18 лютого 2021 року головою Тульчинської районної державної адміністрації Олександром Гаврилюком, у складі робочої групи заступника голови райдержадміністрації Юрієм Деркачем, начальником управління соціального захисту Тульчинської райдержадміністрації Миколою Богачем,  начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Віталієм Поліщуком та начальником фінансово-господарського відділу апарату райдержадміністрації Оленою Буряк було здійснено робочу поїздку по районним райдержадміністраціям, які ліквідовуються, відповідно до децентралізації та входять до укрупненого Тульчинського району.

Метою поїздки робочої групи було коло питань, які виникають у процесі ліквідації даних адміністрацій, формування структурних підрозділів, що будуть працювати на місцях та проблемні питання, які виникають при передачі майна колишніх райдержадміністрацій. Дані питання дуже важливі та актуальні і вимагають нагального розгляду для успішного виконання завдань для забезпечення населення соціальними, архівними послугами, роботи з дітьми та сім’ями, що потрапили у складні життєві обставини. Результатом зустрічей стало напрацювання механізму співпраці між Тульчинською райдержадміністрацією, територіальними громадами та адміністраціями, що ліквідуються.