Вручення почесного звання України «Мати-героїня» – Осадчій Н.Г.

Дата: 19.02.2021 14:43

18 лютого 2021 року голова Тульчинської райдержадміністрації Олександр Гаврилюк з робочим візитом відвідав Крижопільську селищну громаду.

Під час перебування в громаді,  разом із головою Крижопільської  райдержадміністрації  Володимиром Скалієм, заступником голови Тульчинської райдержадміністрації Юрієм Деркачем та  начальником Тульчинського управління соціального захисту населення райдержадміністрації Миколою Богачем  урочисто привітали Осадчу Ніну Григорівну, яка народила та виховала п’ятеро дітей.

За материнську самовіддану працю та зразкове виховання дітей Указом Президента України від 15 грудня 2020 року № 568/2020 Ніні Григорівні присвоєно почесне звання України «Мати – героїня».

Вітаючи Осадчу Н.Г. посадовці  наголосили, що дана державна нагорода є визнанням материнської самовідданості, наполегливої і кропіткої праці та любові, яку «Мати-героїні» вкладають у виховання своїх дітей, не шкодуючи себе.