Провадження системи НАССР

Дата: 19.02.2021 15:48

18 лютого 2021 року, з метою ознайомлення із навчальними закладами Тульчинського району та наповнення їх харчоблоків інвентарем, відповідно до впровадження  системи безпечності харчових продуктів  ХАССП (НАССР), за дорученням голови облдержадміністрації Сергія Борзова, головою Тульчинської районної державної адміністрації Олександром Гаврилюком було здійснено об’їзд Томашпільської, Крижопільської та Студенянської територіальних громад.

Під час обстеження зверталась увага на встановлення та використання столового інвентаря, яке придбано відповідно до даної програми. Для забезпечення санітарних та гігієнічних норм придбано якісні холодильники, тістоміси, м’ясорубки, духові шафи, овочерізки, стелажі, посудомийні машини, тощо. Олександр Гаврилюк наголосив, що дане обладнання повинно не лише забезпечити санітарні та гігієнічні норми, а й змінити підхід до харчування дітей,   з метою підбору продуктів та формування корисного, різноманітного меню.