Методичний семінар для працівників освіти.

Дата: 19.02.2021 15:55

Сьогодні в Тульчинській районній філії Вінницького ОЦЗ відбувся семінар з питань організації профорієнтаційної роботи для працівників освіти у форматі онлайн-конференції в системі Zoom.

Фахівець з профорієнтації Тетяна Ференець провела захід для педагогів району ( до конференції в системі Zoom долучилися Тульчинська ЗШ І-ІІІ ст. №1, НВК ЗШ І-ІІІ ст. №3-гімназія м. Тульчин, Мазурівська ЗШ І-ІІ ст., Зарічненська ЗШ І-ІІ ст., відділ освіти Шпиківської ОТГ).

Під час семінару було проаналізовано попередні результати проведеного онлайн-опитування у школах  Тульчинського району стосовно професійного самовизначення старшокласників та факторів, які на нього впливають;стан ринку праці; активно обговорили питання необхідності грунтовної професійної орієнтації старшокласників, а також взаємодії навчальних закладів і державної служби зайнятості.

Разом з педагогами обговорили форми організації профорієнтаційної роботи з старшокласниками у 2021 році, в т.ч. онлайн.