Онлайн-нарада: ключові аспекти сьогодення

Дата: 23.02.2021 10:11

22 лютого 2021 року відбулась обласна апаратна онлайн-нарада за участю заступника голови облдержадміністрації Сергія Здітовецького, директорів департаментів облдержадміністрації, управлінь області, державних установ, голів райдержадміністрації. Відкрила та провела апаратну нараду перший заступник голови облдержадміністрації Наталя Заболотна.

Учасниками апаратної наради були голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк, заступник голови райдержадміністрації Юрій Деркач, начальник відділу архітектури, просторового розвитку та житлово-комунального господарства апарату райдержадміністрації Микола Шевчук, начальник відділу фінансів райдержадміністрації Євгенія Ніколаєнко.

Про підсумки проведення Всеукраїнського форуму: «Україна 30:Платіжка» та про безперебійне надання комунальних послуг у складних погодних умовах цільову авдиторію інформувала Марія Зонова, начальник управління розвитку територій та інфраструктури облдержадміністрації.

Олег Бабій, начальник управління дорожнього господарства облдержадміністрації доповів про утримання та розвиток мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення у 2021 році.

Також заслухались доповіді директорів департаментів облдержадміністрації, управлінь області, державних установ, голів райдержадміністрації з актуальних питань порядку денного наради.