Обстеження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу Крижопільської селищної громади
Дата: 24.02.2021 15:57
Кількість переглядів: 133
24.02.2021 року працівниками служби у справах дітей Тульчинської райдержадміністрації здійснено обстеження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, які знаходяться на території новоутвореного Тульчинського району.
Відвідано дитячий будинок сімейного типу Пархоменків, жителів с. Жабокрич Крижопільської селищної громади, на вихованні яких знаходиться 5 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та 2 особи з їх числа. В ході зустрічі було розглянуто та обговорено актуальні питання щодо виховання дітей-вихованців.