Турнір з нагоди 32-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан

Дата: 24.02.2021 16:44

23 лютого на базі клубу Бойових Мистецтв «Гепард» відбувся традиційний турнір з рукопашного бою, приурочений 32-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Тульчинщини.

Даний Турнір проводиться щорічно за підтримки Тульчинської районної спілки ветеранів Афганістану (Воїнів-Інтернаціоналістів), голова Гордійчук О.У. та громадської організації Тульчинська міська спілка ветеранів війни в Афганістані (Воїнів-Інтернаціоналістів), голова (Смоляк О.Г.).

В турнірі взяли участь близько 50 спортсменів віком від 6 до 14 років, а саме вихованці СК «Гепард» та вихованці клубу «Юний Десантник» с. Богданівка Тульчинської міської громади.