Обласна онлайн-нарада Робочої групи з розроблення місцевого плану управління відходами у рамках «Південного кластеру»
25 лютого під керівництвом начальника управління розвитку територій та інфраструктури облдержадміністрації Марії Зонової відбулася онлайн-нарада Робочої групи з розроблення місцевого плану управління відходами у рамках «Південного кластеру».
Де цільову авдиторію було ознайомлено з результатами попередньої роботи, а саме: розроблення проєкту Регіонального плану управління відходами (РПУВ), його схвалення та створення робочої групи по Південному кластеру.
Учасниками заходу були голова Тульчинської та Крижопільської райдержадміністрацій Олександр Гаврилюк та Володимир Скалій, перший заступник голови Чечельницької райдержадміністрації Михайло Мурга, начальник відділу архітектури, просторового розвитку та житлово-комунального господарства апарату райдержадміністрації Микола Шевчук.
В засіданні взяли участь представники Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO В’ячеслав Сороковський та Дмитро Лазненко, які ознайомили з Дорожньою картою реалізації РПУВ у Південному кластері: концепція, мета та задачі, часові межі.