COVID-19: тема онлайн-засідання оперативного штабу області
26 лютого 2021 року відбулась обласне онлайн-засідання за участю директорів департаментів, управлінь та служб області, голів райдержадміністрацій.
Відкрив та вів засідання заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький.
В районній студії учасниками засідання оперативного штабу були заступник голови райдержадміністрації Юрій Деркач та керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Найда.
За оперативною інформацією ДУ "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України" впродовж минулої доби всіма лабораторіями області досліджено 2233 зразків на COVID-19. В 738 випадках отримано позитивний результат.
Станом на 25.02.2021 року на території Вінницької області одужали 27243 особи, в т.ч. 1270 дітей та 2244 медпрацівники. За останню добу одужали 152 особи. На даний час хворіє 7472 особи, з них: 622 дитини та 368 медпрацівників.
Заступник директора департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації Тетяна Бондаренко використовуючи презентаційні матеріали поінформувала про загальну ситуацію щодо рівня захворюваності на COVID-19 в регіоні.
Посадовець повідомила, що станом на 26.02.2021 року в 25 опорних лікарнях області, на стаціонарі перебуває 1072 пацієнтів із підтвердженим COVID-19 та 604 пацієнтів з підозрою на коронавірус.
Станом на 26.02.21 року динаміка COVID-19 по Вінницькій області: у 35360 виявлено, 27243 одужало, 645 померло, 7472 хворі.
Також було заслухано доповіді представників Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, Головного управління НП у Вінницькій області щодо порядку денного засідання оперативного штабу області.