Робочий візит в Брацлавську ОТГ
25 лютого у ході ознайомлювальних візитів по громадам укрупненого Тульчинського району голова Тульчинської райдержадміністрації Олександр Гаврилюк у складі робочої групи - заступника голови райдержадміністрації Юрія Деркача, начальника відділу архітектури, просторового розвитку та житлово-комунального господарства Миколи Шевчука та начальника ДПРЧ-14 Сергія Рудика відвідав Брацлавську ОТГ.
У ході зустрічі Гаврилюк О.А. розглянув коло питань, що стосуються розвитку громади, вирішення проблем житлово-комунального господарства, медицини, утримання МПК та надання соціальних послуг жителям.
На запрошення селищного голови Миколи Кобринчука, голова райдержадміністрації ознайомився із ЗОШ I-III ступенів-гімназія Брацлавської селищної ради Вінницької обласної ради. Очільник району відзначив високий рівень матеріальної бази закладу та педагогічним досвідом колективу.