Кубок України з Free-fight - 2021
27 грудня у місті Збараж Тернопільської області відбувся Кубок України з Free-fight – 2021. В змаганнях взяли участь близько 300 спортсменів з різних областей України. Збірну Вінницької області було сформована з спортсменів клубу «Січ» м.Вінниця та спортсменів СК «Гепард» м.Тульчин.
За запрошенням Вінницької обласної федерації (керівник Вадим Кудіяров), шість «Гепардівців», а саме Бойчук Володимир, Очеретний Ростислав, Єкімцов Костянтин, Тарасенко Юрій, Шимко Дмитро та Шимко В’ячеслав були включені до складу збірної команди Вінницької області для участі у турнірі .
В результаті тульчинці здобули три нагороди.
Володарем Кубку України з Free-fight став Володимир Бойчук (вікова група 16-18 років, вагою до 52кг). Срібло в напружених поєдинках здобули Очеретний Ростислав (вікова група 13-15 років, вагою до 52кг), та Єкімцов Костянтин (вікова 13-15 років, вагою до 74кг).
В загальнокомандному заліку збірна команда Вінницької області посіла третє командне почесне місце!
Фінансову підтримку у відрядженні спортсменів на Кубок України для Клубу Бойових Мистецтв "Гепард" надано Трачем М.М. (директор СТОВ «Авангард»)