Участь у сесії Піщанської селищної ради
1 березня 2021 року відбулась позачергова 5 сесія Піщанської селищної ради. В пленарному засіданні взяв участь голова Тульчинської райдержадміністрації Олександр Гаврилюк.
Були розглянуті нагальні питання:
- про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Піщанського району Вінницької області у комунальну власність Піщанської селищної ради нерухомого та іншого індивідуально визначеного майна;
- про надання згоди на прийняття у комунальну власність Піщанської селищної ради індивідуально визначеного майна закладів, установ, підприємств;
- про затвердження передавальних актів cмт.Рудниця с. Дмитрашківка с.Миролюбівка с.Ставки с.Яворівка с.Городище с.Рудницьке с.Чорномин;
- про внесення змін до рішення № 26 від 21.12.2020 р «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів в новій редакції»;
- про затвердження Положень про відділи та сектора Піщанської селищної ради;
- про звільнення директора комунального підприємства «Імені Героя соціалістичної праці Гуменного Івана Микитовича».
Очільник району вручив почесну грамоту від імені голови облдержадміністрації Сергія Борзова та голови обласної Ради В’ячеслава Соколового, з виплатою нецільової матеріальної допомоги, учаснику бойових дій в Республіці Афганістан – Скічку Олександру Миколайовичу, жителю с.Дмитрашківка за мужність і героїзм, виявлені під час виконання інтернаціонального обов’язку в ході подолання збройних конфліктів на території інших держав.