Позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС
Дата: 02.03.2021 16:34
Кількість переглядів: 179
02 березня 2021 р. в конференц-залі будинку рад під головуванням заступника голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, заступника голови районної державної адміністрації Юрія Деркача було проведено позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС.
На засіданні було розглянуто питання про запровадження на території Тульчинського району посилених заходів контролю за дотриманням встановлених обмежувальних протиепідемічних заходів.