Робоча зустріч з головами громад
Дата: 03.03.2021 10:20
Кількість переглядів: 157
В рамках візиту до Тульчинського району директором департаменту охорони здоров'я та реабілітації Вінницької облдержадміністрації Ольгою Задорожною проведено робочу зустріч із керівниками громад Тульчинського району.
Під час спілкування обговорено коло питань щодо функціонування центрів первинної медико-санітарної допомоги, функціонування закладів НЦЗУ та організаційні питання прийому-передачі майна закладів охорони здоров’я району.
На всі проблемні питання представників Піщанської, Городківської, Тульчинської, Брацлавскої громад надано кваліфікофані роз’яснення та рекомендації.