Працюємо на результат

Дата: 03.03.2021 15:51

Богач М. В. – начальник управління соціального захисту населення Тульчинської райдержадміністрації разом із заступником начальника управління Бурдо О. О., провели виїзний прийом громадян в Шпиківській громаді.

В процесі роботи надано роз’яснення та консультації з приводу призначення різних видів державної підтримки:

- тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату;

- допомоги на догляд;

- житлової субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу.

Розглянуто ряд проблемних питань, які виникають під час роботи в програмному комплексі «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада». Обговорено алгоритм подальшої роботи в частині надання адміністративних послуг соціального характеру.

Завдяки налагодженій співпраці жителі громади отримують якісну та своєчасну державну підтримку.