Вхід в засновники Піщанською селищною радою та передача комунального майна: тема робочої зустрічі
Дата: 04.03.2021 16:04
Кількість переглядів: 187
Сьогодні, 04 березня 2021 р. в актовій залі будинку рад відбулась робоча зустріч з представниками Піщанської селищної ради, учасниками якої були голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк, голова районної ради Василь Неборецький, голова Піщанської селищної ради Олександр Крижанівський, представники селищної ради та працівники виконавчого апарату районної ради.
Входження в склад засновників Піщанською селищною радою у юридичні особи комунальних установ, що знаходяться на території Піщанської селищної ради, основний меседж, який активно обговорювався усіма учасниками зустрічі.
Також було відпрацьовано питання передачі комунального майна із спільної власності Тульчинського району до комунальної власності Піщанської селищної ради.