Супервізійна нарада щодо захисту прав дітей
Дата: 04.03.2021 16:11
Кількість переглядів: 189
04.03.2021 року працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації було проведено виїзну супервізійну нараду з начальником служби у справах дітей Шпиківської селищної ради.
В ході якої було обговорено питання належного виконання функцій по забезпеченню захисту прав дітей, які проживають на території Шпиківської територіальної громади, чисельність дитячого населення якої становить – 2428 дітей, з яких 35 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Функціонує 2 прийомні сім’ї та 1 дитячий будинок сімейного типу в яких виховується 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 1 особа з їх числа. 18 дітей даної категорії перебувають під опікою/піклуванням громадян.