Привітання з 8 Березня представниць Крижопільської територіальної громади
Перебуваючи з робочим візитом на Крижопільщині, голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк виконав приємну місію, привітав жінок з прийдешнім святом весни з Міжнародним жіночим днем 8 Березня.
У сесійному залі Крижопільської селищної ради разом із депутатом Вінницької обласної Ради Юрієм Василишиним, селищним головою Володимиром Василишеним, секретарем селищної ради Ігорем Василишиним було нагороджено представниць прекрасної статі.
Почесну грамоту за підписом голови райдержадміністрації Гаврилюка О.А. було вручено Чабанюк Валентині Михайлівні - заступниці Крижопільського селищного голови, Тимчишеній Наталі Дмитрівні - керуючій справами виконавчого комітету, Лагуні Ганні Олександрівні – директору комунального закладу «Центр культури та дозвілля Крижопільської селищної ради» та Рясній Людмилі Миколаївні - в.о. директора СЗШ І-ІІІ ст. № 2 смт.Крижопіль Вінницької області.
У вітальному слові Олександр Анатолійович наголосив, що жіноче свято – це свято чарівності, кохання і краси. Побажав присутнім жінкам, щоб їхня душа до країв наповнилась світлом, теплом і радістю від щирих побажань, ніжних квітів, приємних подарунків! Щоб життя подарувало безліч приємних вражень, яскравих букетів, дорогих серцю подарунків, солодких поцілунків, теплих обіймів і незабутніх компліментів.