Привітання представниць Городківської сільської ради з Міжнародним жіночим днем
Дата: 08.03.2021 07:55
Кількість переглядів: 175
Сьомого березня, напередодні Міжнародного жіночого дня до Городківської сільської ради для привітання представниць територіальної громади завітали голова Тульчинської районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк та голова Крижопільської районної державної адміністрації Володимир Скалій.
Разом із головою громади Оленою Резнік та заступником сільського голови Олександром Третьяковим, голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк вручив почесні грамоти та квіти з нагоди свята та висловив найщиріші вітання та побажав гарного святкового настрою, побажав бути здоровими, залишатись красивими, сімейного благополуччя та плідної, продуктивної праці.