Шановні жінки Тульчинського району!
Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня! Усе найдорожче, що є у нашому житті, пов’язане з жінкою – ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки! Саме ви нам даруєте такі чудові відчуття, як почуття батьківства, щастя, радості, надії, кохання. Свято 8 Березня – це символ усього, що є в світі найсвітлішого – добра, радості та тепла. Адже жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.
Від всієї душі бажаю вам здоров’я, кохання, здійснення усіх життєвих планів, мрій та надій! Щоб кожен день вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!
Хай буде спокій і достаток у ваших сім`ях, хай сонце завжди зігріває ваші душі, а вдома та на роботі зустрічають розуміння і підтримка чоловіків.
Зі святом, рідні, кохані, шановні, прекрасні. Нехай весна живе у вашому серці. Щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. А настрій – нехай вам забезпечать ті, хто поряд, хто любить вас і кого любите ви.
З повагою,
Голова районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк