Ганнопільчани у фінальній частині чемпіонату Вінниччини з футзалу

Дата: 09.03.2021 11:24

Досить вдалий футзальний сезон ФК «Фенікс» с. Ганнопіль результативно продовжився у головному турнірі Вінниччини.

07 березня 2021 року в м.Немирів відбулися півфінальні матчі чемпіонату Вінницької області з футзалу серед аматорських команд сезону 2021 року.

До фінальної пульки виходили дві команди із трьох у групі.

Результати матчів: ФК «Фенікс» с. Ганнопіль - ФК «Авангард» м.Ладижин  2 – 2, ФК «Немирів» м.Немирів - ФК «Авангард» м. Ладижин   7 – 4, ФК «Немирів» м. Немирів  -  ФК «Фенікс» с. Ганнопіль  1 – 1.

Таким чином місця у  групі виглядають  наступним чином:

1. ФК «Немирів» м. Немирів  - 4 очка
  2. ФК «Фенікс» с. Ганнопіль - 2 очка
  3. ФК «Авангард» м. Ладижин  - 1 очко

До фінального етапу чемпіонату вийшли: ФК «Орлівка» смт. Теплик, ФК «Стріла» Жмеринського району, ФК «Дністер» с Серебрія, ФК « Могилів – Подільський», ФК «Немирів» м. Немирів, ФК «Фенікс» с. Ганнопіль

За команду виступали: Тонкопій Віктор – капітан команди, Порхун Олександр, Юрченко Василь, Тарасенко Олексій, Вишневський Андрій, Недозименко Олександр, Яковенко Олег, Малюта Владислав, Михальченко Данило, тренер команди – Кривіцький Ярослав.