Ганнопільчани у фінальній частині чемпіонату Вінниччини з футзалу
Досить вдалий футзальний сезон ФК «Фенікс» с. Ганнопіль результативно продовжився у головному турнірі Вінниччини.
07 березня 2021 року в м.Немирів відбулися півфінальні матчі чемпіонату Вінницької області з футзалу серед аматорських команд сезону 2021 року.
До фінальної пульки виходили дві команди із трьох у групі.
Результати матчів: ФК «Фенікс» с. Ганнопіль - ФК «Авангард» м.Ладижин 2 – 2, ФК «Немирів» м.Немирів - ФК «Авангард» м. Ладижин 7 – 4, ФК «Немирів» м. Немирів - ФК «Фенікс» с. Ганнопіль 1 – 1.
Таким чином місця у групі виглядають наступним чином:
- ФК «Немирів» м. Немирів - 4 очка
- ФК «Фенікс» с. Ганнопіль - 2 очка
- ФК «Авангард» м. Ладижин - 1 очко
До фінального етапу чемпіонату вийшли: ФК «Орлівка» смт. Теплик, ФК «Стріла» Жмеринського району, ФК «Дністер» с Серебрія, ФК « Могилів – Подільський», ФК «Немирів» м. Немирів, ФК «Фенікс» с. Ганнопіль
За команду виступали: Тонкопій Віктор – капітан команди, Порхун Олександр, Юрченко Василь, Тарасенко Олексій, Вишневський Андрій, Недозименко Олександр, Яковенко Олег, Малюта Владислав, Михальченко Данило, тренер команди – Кривіцький Ярослав.