Нагородження до 8 Березня грамотою облдержадміністрації та обласної Ради
Дата: 09.03.2021 15:34
Кількість переглядів: 125
Від імені голови облдержадміністрації Сергія Борзова та голови обласної Ради В’ячеслава Соколового голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк вручив почесну грамоту з виплатою нецільової матеріальної допомоги, Балановій Валентині Василівні – лікарю інфекціоністу інфекційного відділення КНП «Тульчинська центральна районна лікарня» Тульчинської міської ради за багаторічну сумлінну працю, вагомі професійні здобутки та з нагоди Міжнародного жіночого дня.
Олександр Анатолійович подякував Валентині Василівні за чуйне ставлення до пацієнтів, терпіння і справжню мужність у боротьбі з короновірусною інфекцією, побажав міцного здоров’я, успіх в роботі та весни в серці.